A jelenlegi helyzetre való tekintettel a könyv beszerzését illetően három választási lehetőség van mindenki számára:
1.) Ahogy a többi csoportunknál, most is van arra lehetőség, hogy mi rendeljük meg számodra a könyvet és a munkafüzetet a kiadótól összesen 17 000 Ft-ért (ebben a CD-k is benne vannak), ebben az esetben az átvételi pont a Nyelviskola (1015 Budapest, Hattyú utca 16.).
Minden hétköznap 14 és 19 óra között vagyunk nyitva.
A könyvet átvételkor, készpénzben tudod kifizetni.
2.) A könyvnek van digitális változata, ami online kitölthető, illetve a hangfájlok, a munkafüzet is benne van a csomagban. Aki ezt az opciót választja, annak azt kell átgondolnia, hogy amennyiben egy következő tanfolyamon visszatérünk az élő oktatásra, meg tudja-e oldani, hogy laptopon/tableten elhozza a saját kitöltött könyvét az órára.
A digitális könyvet itt tudod megvenni.
Vásárlás után egy license kódot küldenek, ezzel kell  beregisztrálni ide, ezen a felületen egy éven át elérhető, és utána meghosszabbítható a könyv elérhetősége.
3.) A könyvet és a munkafüzetet fizikai formájában, a Libra Bookstól is meg lehet rendelni az iskolát megkerülve, egyénileg a webshopukon keresztül, amit elvileg már másnap házhozszállít a GLS futár. Ennek annyi a hátránya, hogy nyelvkönyboltban magasabb a könyv és a munkafüzet ára, összesen kb. 20 000 ft.
A könyv hanganyagait itt éred el.